Wiosenne porządki w organizmie czas zacząć!

Wiosna to czas, w którym po chłodnych miesiącach wszystko rozkwita. My również, zrzucając ciężkie kurtki i swetry, chcemy wyglądać kwitnąco. To idealny moment, by zrobić porządek nie tylko w szafie, ale i w swoim ciele – zadbać o przesuszone włosy i skórę!

Nasza zima zła

Zima ciężko doświadcza naszą skórę i włosy. Mróz, śnieg i wiatr na zewnątrz, gorące powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach… Zimowa pora sprzyja też niezdrowej diecie, a nasza wątroba zaczyna pracować coraz gorzej. Skutek? Skóra staje się przesuszona, a włosy – matowe i bez blasku.

Zacznij od wątroby!

Wątroba usuwa z organizmu toksyny, ma kluczowy wpływ na kondycję skóry i włosów. Właśnie od niej warto zacząć swoją wiosenną odnowę – sprawnie działająca wątroba jest bowiem niezrównanym sojusznikiem w walce o kwitnący wygląd. Po detoksykacji organizmu poprawi się również nasze samopoczucie – w zdrowym ciele zdrowy duch!

Jak pomóc?

Oczywiście największym wsparciem dla wątroby jest zbilansowana, zdrowa dieta. A jej doskonałym dopełnieniem – właściwa suplementacja. Suplementy są nieocenione, zwłaszcza kiedy dieta z różnych powodów nie wchodzi w grę.

LIVENORM – przyjaciel Twojej wątroby

Przykładem suplementu, który doskonale wspomaga wątrobę w detoksykacji całego organizmu, jest LIVENORM. Zawiera on trzy standaryzowane wyciągi ziół, które stymulują wątrobę i pomagają usunąć z naszego ciała toksyny.

Efektem oczyszczenia organizmu jest piękny, zdrowy wygląd – skóra przestaje się łuszczyć i poprawia się jej koloryt, a włosy nabierają blasku. Warto pamiętać, by dieta była bogata w wodę i dobre oleje roślinne. Dzięki temu skóra będzie jeszcze bardziej nawilżona i… wiosenna!