Nasze zasady

Oto zasady, według których postępujemy już od lat, mając na uwadze zdrowie, dobre samopoczucie i satysfakcję wszystkich, którzy postanowili nam zaufać.

  1. Nasze preparaty spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Wytwarzamy je w profesjonalnych zakładach farmaceutycznych zarówno w Polsce jak i w Europie Zachodniej.
  2. Posiadamy bardzo atrakcyjny system rabatów. Kupując nasze preparaty w zestawach (Proskin LF i Livenorm), płacisz mniej za... więcej.
  3. Osobom, które regularnie stosują nasze preparaty, oferujemy dodatkowe zniżki.
  4. Wysyłamy towar również za granicę. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną ofertę.
  5. Jeżeli wolisz kupić nasz produkt w swojej aptece lub sklepie zielarskim, poproś właścicieli danej placówki, aby się z nami skontaktowali (tel. 509-453-386). Dostarczymy towar do wskazanego miejsca, gdzie będziesz mógł nabyć go bez żadnych przeszkód.
  6. Służymy radą, pomocą i wsparciem – wystarczy do nas zadzwonić. Doskonale znamy się na skórze i na wątrobie – wiemy, w jaki sposób odżywianie wpływa na efekt terapeutyczny. Profesjonalnie doradzimy, jak zadbać o skórę „od środka”, a także jak pielęgnować jej zewnętrzną warstwę, czyli naskórek.
  7. Jeżeli masz pytania, problemy lub nietypowe sprawy związane z medycyną żywienia – skontaktuj się z nami. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą.
  8. Jesteśmy niewielką firmą, dzięki czemu zawsze rozmawiasz z konkretną, kompetentną osobą, a nie z anonimowym pracownikiem infolinii. Dołożymy wszelkich starań, żeby Ci pomóc.
  9. Jeśli popełnimy błąd, zawsze staramy się go naprawić. Prosimy tylko o informację i szansę na poprawę.

Jesteśmy producentem preparatów Proskin LF i Livenorm. Wiemy o nich dosłownie wszystko. Kompetentnych, rzeczowych i autentycznych informacji na temat ich działania udzielamy każdemu, kto chce wiedzieć więcej: zarówno pacjentom, jak i lekarzom, farmaceutom oraz dietetykom.

Zapraszamy do współpracy!