Sprawdzony sposób na gładką skórę

Nowości nie zawsze skuteczne …

Każdy chce mieć piękna i gładka skórę, więc firmy kosmetyczne prześcigają się w oferowaniu nowości kosmetycznych. Dzięki najnowszej technologii nasza skóra ma być aksamitna i świetnie się prezentować, a nawet w skrajnych przypadkach będzie „odmłodzona”.

Chociaż zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie „obietnice” mogą być spełnione, to jednak wiara w nieograniczone możliwości współczesnych technologii powoduje, że chcemy spróbować. Najczęściej kończy to się rozczarowaniem, bo niestety modelki, które prezentowały nowości, swoją urodę zawdzięczają nie tyle stosowanym kosmetykom, co  przede wszystkim swojemu młodemu wiekowi.

Sprawdzone naturalne składniki …

Dlatego też warto pamiętać o kosmetykach opartych na naturalnych składnikach, których skuteczność jest znana od stuleci. Na przykład Kleopatra, królowa starożytnego Egiptu znana z nieprzeciętnej urody kąpała się w mleku klaczy. Dzięki temu jej skóra była gładka i aksamitna jak u niemowlęcia.

Wyjątkowe mleko klaczy

Mleko klaczy zawiera wszystkie niezbędne elementy, które są konieczne do tego aby skóra i włosy pięknie wyglądały, a ponadto ma działanie prozdrowotne i kojące objawy suchości. Mleko to w swoim składzie ma, między innymi:

  • laktoferynę, lizozym oraz immunoglobuliny, dzięki czemu chroni nas przed szkodliwym działaniem wirusów, bakterii i grzybów
  • karnitynę, która ma zastosowanie w leczeniu suchej skóry i walce z cellulitem
  • selen i witaminy A, C, E, które odgrywają ważna rolę w neutralizowaniu wolnych rodników
  • witaminę B13 (kwas orotowy), która wpływa na spowalnianie procesów starzenia się skóry
  • molibden - mikroelement, który w przypadku niedoboru wpływa na przedwczesne starzenie się
  • czynnik wzrostowy naskórkowy, który przyspiesza naskórkowanie, czyli pokrywanie powierzchni ran nowym naskórkiem
  • kwas omega-3, który zapobiega utracie wody przez komórki naskórka

W naszym sklepie internetowym https://www.psm-pharma.com.pl/produkty/kosmetyki-z-mlekiem-klaczy/?orderby=price  jest już do nabycia nowa linia kosmetyków z mlekiem klaczy. Są tam różne preparaty do mycia i pielęgnacji zarówno ciała jak i włosów, a także szereg specjalnych kremów, które pozwalają zadbać o twarz, ręce i nogi.