Zestaw ziół, który pomoże wątrobie oczyścić organizm

Wątroba odgrywa kluczową rolę w oczyszczaniu organizmu z toksyn i szkodliwych substancji. Codzienne obowiązki i brak czasu powodują, że nie przywiązujemy wagi do jakości spożywanych posiłków. A kuszące, szybkie i łatwe do przyrządzenia produkty, słodycze i alkohol, to naprawdę duże wyzwanie dla wątroby. Jeśli zawczasu nie zadbamy o wątrobę, to narażamy ją na kłopoty, ze stłuszczeniem włącznie. Warto zatem pomyśleć o ziołach, które ułatwią jej pracę.

Wątroba jest szczególnie narażona na działanie toksyn

Wątroba jest stale wystawiona na działanie toksyn, więc łatwo ją uszkodzić. Najgorsze są złe nawyki żywieniowe, alkohol, wirusy, bakterie, a także stale przyjmowane leki. Jeżeli w porę nie zareagujemy, to może nam grozić nawet stłuszczenie wątroby, a konsekwencje tego odczuje cały organizm. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nawet takie dolegliwości, jak przemęczenie, bóle głowy, nawracające infekcje czy suchość i swędzenie skóry mogą mieć swoje źródło w złej pracy wątroby. Na szczęście wątroba jest organem, który potrafi się regenerować! Jak jej pomóc? Najczęściej wystarczy dobra dieta, bogata w naturalne witaminy i błonnik oraz wsparcie jej pracy odpowiednimi ziołami.


Szybka i kompletna detoksykacja - poczuj ulgę!
Zestaw do detoksykacji organizmu

- suplement diety LIVENORM (30 kaps.) – 2 op.
- BŁONNIK NATURALNIE WITALNY (susz ziołowy) 200 g – 1 op.

Błyskawiczna wysyłka w 24h i darmowa dostawa.
Zamów nasz zestaw już dziś!

Kup teraz!


Zestaw ziół, który ułatwi oczyszczanie organizmu

Wiele ziół działa na wątrobę, jednak szczególnie korzystny efekt na jej pracę mają preparaty zawierające połączenie wyciągów z ostropestu plamistego, mniszka lekarskiego i karczocha. Dlaczego? Otóż nie dość, że każde z tych ziół wspomaga inne funkcje  wątroby, to ich połączenie wykazuje efekt synergii, czyli podane razem działają silniej, niż stosowane osobno. Właśnie dlatego zioła te są często polecane w licznych problemach z wątrobą, nawet takich jak stłuszczenie wątroby.

Odtruwające działanie ostropestu

Właściwości lecznicze ostropestu znane są od wieków, a współczesne badania tylko potwierdzają jego miejsce w medycynie. Ostropest wspomaga wątrobę w odtruwaniu i oczyszczaniu organizmu, a także działa korzystnie na regenerację jej komórek i łagodzi stany zapalne. Jest stosowany w problemach trawiennych, a także dermatologicznych, ponadto wzmacnia działanie mniszka lekarskiego.

Mniszek lekarski reguluje gospodarkę żółciową

Mniszek ze względu na działanie żółciotwórcze, żółciopędne, łagodnie przeczyszczające i moczopędne jest stosowany zarówno w dolegliwościach trawiennych wątroby i dróg żółciowych, jak i dermatologicznych.

Karczoch korzystnie wpływa na poziom cholesterolu

Karczoch zwyczajny, szczególnie w połączeniu z ostropestem chroni miąższ wątroby, działa odtruwająco i regenerująco na komórki wątroby, wpływa też korzystnie na poziom cholesterolu. Jest stosowany zarówno w problemach z wątrobą, jak i w zaburzeniach trawiennych. Jest także polecany w różnych dietach: przeciwmiażdżycowej, przeciwcukrzycowej, w otyłości i przewlekłych schorzeniach wątroby.

Wygodne wyciągi ziołowe w kapsułkach

Niestety, przygotowanie preparatów ziołowych w domu jest czasochłonne i dość skomplikowane. Dlatego dobrym rozwiązaniem są kapsułki zawierające wyciągi ziołowe. Łatwo je przyjmować, a ponadto dają gwarancję, że przyjmujemy odpowiednią, powtarzalną dawkę, która przynosi pożądane efekty. Przykładem suplementu diety, który zawiera połączenie wyciągów z ostropestu, mniszka lekarskiego i karczocha jest Livenorm kapsułki – łatwy w użyciu, ponieważ wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie.

Przydatne informacje:

https://www.psm-pharma.com.pl/o-watrobie/detoksykacja-niezbedna-dla-pelni-zdrowia/

https://www.psm-pharma.com.pl/o-watrobie/luszczyca-niewidoczna-rola-watroby/

https://www.psm-pharma.com.pl/o-watrobie/ostropest-plamisty-na-watrobe-i-luszczyce/

Przydatne produkty:

https://www.psm-pharma.com.pl/sklep/kapsulki/livenorm-3-opakowania/

https://www.psm-pharma.com.pl/sklep/zestawy/detoksykacja-organizmu/

https://www.psm-pharma.com.pl/sklep/kapsulki/ksiazka-odzywianie-w-luszczycy/odzywianie-w-luszczycy-tom-1-tom-2/