Wątroba to królowa wszystkich narządów

Wątroba to nasze laboratorium chemiczne. Usuwa z naszego organizmu niepożądane toksyny, przez co jej wpływ na ogólny stan zdrowia jest nieoceniony.

Co szkodzi wątrobie?

Niestety nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę i nie pomagamy jej we właściwym funkcjonowaniu. Często źle się odżywiamy, a wątroba tego nie znosi!

W naszym jedzeniu dominują produkty wysoko przetworzone, które zawierają dużo tłuszczy zwierzęcych, konserwantów, substancji poprawiających smak, a one szkodzą wątrobie i mogą być przyczyną wielu schorzeń, np. skóry, których wcale nie kojarzymy ze złą pracą wątroby. Wątroba niedomaga gdy stosujemy niezdrowe używki. Picie alkoholu, duże ilości kawy, zajadanie się słodyczami i jedzenie poza domem to najczęstsze przyczyny uszkodzenia komórek wątroby.

Brzydka cera? To też może być sprawka wątroby!

Przeciążona wątroba nie boli. Jeżeli jednak nie usunie  toksyn z organizmu może doprowadzić do wysuszenia skóry, swędzenia, wysypki czy zaostrzenia łuszczycy.

Jak pomóc wątrobie?

Na szczęście wątroba potrafi się regenerować. Jak jej w tym pomóc? Najlepszym sposobem jest właściwa dieta. Jeżeli jednak nie uda nam się uniknąć „grzeszków” warto stosować suplementację odpowiednio dobranymi ziołami, które zawierają dobroczynne składniki umożliwiające jej regeneracje i właściwe funkcjonowanie. Takim suplementem, skutecznie pomagającym wątrobie jest Livenorm, który zawiera idealnie dobraną kompozycję z trzech ziół wspomagających usuwanie toksyn z organizmu.