Nowy poradnik dla chorych na łuszczycę

Właśnie ukazała się  nowa pozycja książkowa Łuszczyca – poradnik pacjenta • Środki stosowane w walce z chorobą, której jesteśmy współautorami i którą można już kupić w naszym sklepie internetowym.

Najnowsze leki biologiczne …

Jest to praktyczny przewodnik przeznaczony dla Pacjentów chorych na łuszczycę, w którym zamieszczono opisy leków dostępnych w Polsce, w tym najnowszych leków biologicznych, suplementów diety, kosmetyków, wyrobów medycznych, a także aparatów do naświetlań do użytku domowego. Ponadto w książce zamieszczono słowniczek trudniejszych terminów z zakresu kosmetologii oraz wykaz składników kosmetyków i suplementów diety opisanych w książce.

Jak poprawić komfort życia?

Łuszczyca jest chorobą ogólnoustrojową, manifestującą się zmianami na skórze. Skuteczna terapia to nie tylko leczenie zmian na skórze, ale również zajęcie się przyczynami choroby, a także poprawa komfortu życia pacjenta. Na przykład nie każdy wie, że dostępne są preparaty, które łagodzą dokuczliwą suchość skóry, zmniejszając uczucie świądu i pieczenia bez konieczności częstego smarowania się. Na rynku jest wiele preparatów, które są polecane przy schorzeniach skóry, które zapewniają jej nawilżenie i natłuszczenie. Jednak nie wszystkie odżywiają skórę i działają na jej głębokie warstwy. Co zatem wybrać, czym się różnią, jak je stosować? Są to pytania, na które dzięki naszemu Poradnikowi będzie można odpowiedzieć i znaleźć optymalny sposób rozwiązania swoich problemów.