Najlepszy sposób na zdrową skórę

proscin-special-50ml

Skóra jest barierą chroniącą nasze ciało przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi,  m.in. bakteriami, zanieczyszczeniami powietrza, mrozem i słońcem czy twardą wodą. Na wygląd skóry mają też wpływ niehigieniczny tryb życia i stres. Co zrobić, aby zapewnić skórze właściwą ochronę?

Dobre kosmetyki nie wystarczą

Aby skóra była zdrowa, elastyczna i dobrze nawilżona, należy zwracać uwagę na to co jemy, czyli na składniki diety oraz  szczególnie dbać o wątrobę. Nasza skóra ma jednak swoje zasady – jedną z nich jest to, że nie „przepuszcza” kosmetyków do środka. Dlatego nawet kosmetykom wysokiej jakości potrzebne jest wsparcie. By w pełni nawilżyć skórę i zapewnić jej silną ochronę, potrzebny jest uzupełnienie codziennej diety odpowiednim suplementem.

Kapsułki ProSkin LF + krem Special Care = pełne nawilżenie

ProSkin LF to nowoczesny nutrikosmetyk z kobylego mleka, który zawiera ponad 40 bioaktywnych składników wspomagających leczenie schorzeń skóry. Bogata kompozycja i w 100% naturalny skład zapewniają skórze pełne nawilżenie, także tzw. głębokich warstw skóry. ProSkin LF jest łatwy w przyjmowaniu (doustne kapsułki raz dziennie) i świetnie tolerowany przez organizm.

Optymalnym uzupełnieniem kapsułek jest uniwersalny krem Special Care. Specjalna formuła z mlekiem klaczy sprawia, że krem działa kojąco na suchą skórę. Przeznaczony do codziennej kosmetyki całego ciała bardzo dobrze się wchłania i nie brudzi odzieży.

Koniec ze swędzeniem i innymi problemami skóry!

Nasze preparaty łagodzą dolegliwości wrażliwej skóry, zmniejszają dokuczliwe swędzenie, a także sprzyjają wydłużeniu okresów remisji u chorych na łuszczycę. Pamiętajmy, że lepsza kondycja skóry przekłada się na lepszy komfort życia i samopoczucie. Kiedy skóra jest świeża, zdrowa i wypoczęta, cały organizm „oddycha” z ulgą. A zatem… weź razem z nami głęboki oddech!